Kariera

W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa PATECH®, poszukujemy operatorów do obsługi tokarek i frezarek CNC. Obecnie, nasza działalność skupia się na projektowaniu i wykonawstwie narzędzi, tłoczników, sprawdzianów, oraz ofercie usługowej z zakresu obróbki CNC oraz EDM. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na niektóre zgłoszenie. W CV prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC -  centra obróbcze i tokarki ze sterowaniem Siemens, Fanuc
  • Przygotowanie elementów do toczenia/frezowania
  • Programowanie, ustawianie i obsługa maszyn
  • Kontrola produkowanych detali podczas procesu

Wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Dobra organizacja pracy
  • Praca w systemie I lub II-zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność, samodzielność, cierpliwość, zdolności manualne
  • Studenci zaoczni, absolwenci szkół technicznych, szkół profilowanych

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Normowany czas pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane pracą w przedsiębiorstwie PATECH®